• Akhisar Belediyespor
  • Alanyaspor
  • Antalyaspor
  • Başakşehir
  • Beşiktaş
  • Bursaspor
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Gençlerbirliği
  • Göztepe
  • Kasımpaşa
  • Karabükspor
  • Kayserispor
  • Konyaspor
  • Osmanlıspor
  • Sivasspor
  • Trabzonspor
  • Yeni Malatyaspor

Türkiye Kupası heyecanı başlıyor!

Türkiye Kupası heyecanı başlıyor!

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 8 ayrı grupta ilk hafta karşılaşmaları, yarın, 30 Kasım Çarşamba ve 1 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecek.

Organizasyonda, A Grubu, Gaziantepspor, Kırklarelispor, Osmanlıspor ve Şanlıurfaspor, B Grubu, Çaykur Rizespor, İnegölspor, Kasımpaşa ve Sancaktepe Belediyespor, C Grubu, Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Menemen Belediyespor, D Grubu, Beşiktaş, Boluspor, Darıca Gençlerbirliği ve Kayserispor, E Grubu, 24Erzincanspor, Galatasaray, Elazığspor ve Tuzlaspor, F Grubu, Göztepe, Medipol Başakşehir, Sivasspor ve Yeni Amasyaspor, G Grubu, Akhisar Belediyespor, Aydınspor 1923, Bursaspor ve Ümraniyespor, H Grubu da Atiker Konyaspor, Gümüşhanespor, Kızılcabölükspor ve Trabzonspor'dan oluşuyor.

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın:

12.30 Yeni Amasyaspor-Medipol Başakşehir (12 Haziran)

14.30 Ümraniyespor-Aydınspor 1923 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.45 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

18.30 Kayserispor-Boluspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Darıca Gençlerbirliği-Beşiktaş (İsmetpaşa)

30 Kasım Çarşamba:

12.00 Tuzlaspor-24Erzincanspor (Tuzla Belediye)

14.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)

14.00 Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Menemen İlçe)

16.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Elazığspor (Türk Telekom Arena)

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

1 Aralık Perşembe:

12.00 Sancaktepe Belediyespor-Kasımpaşa (15 Temmuz)

14.00 Kızılcabölükspor-Atiker Konyaspor (Doğan Seyfi Atlı)

16.00 Çaykur Rizespor-İnegölspor (Çaykur Didi)

18.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

20.30 Trabzonspor-Gümüşhanespor (Hüseyin Avni Aker)

 

 
 

Etiketler

Galatasaray Bursaspor Gaziantepspor Fenerbahçe Çaykur Rizespor Gençlerbirliği Beşiktaş Akhisar Belediyespor Trabzonspor Osmanlıspor Sivasspor Kayserispor Şanlıurfaspor Medipol Başakşehir boluspor Bursa Türkiye Atiker Konyaspor 19 Mayıs Göztepe Elazığspor Ziraat Türkiye Kupası Ümraniyespor Program Trabzon spor Kız Kasımpaşa maç Sivas Darıca Gençlerbirliği