• Adanaspor
  • Akhisar Belediyespor
  • Alanyaspor
  • Antalyaspor
  • Başakşehir
  • Beşiktaş
  • Bursaspor
  • Ç. Rizespor
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Gaziantepspor
  • Gençlerbirliği
  • Kasımpaşa
  • Karabükspor
  • Kayserispor
  • Konyaspor
  • Osmanlıspor
  • Trabzonspor

İşte son 16'ya çıkmayı garantileyen takımlar

İşte son 16'ya çıkmayı garantileyen takımlar

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. hafta, yapılan 5 maçla tamamlandı.

Fenerbahçe, sahasında Spor Toto 2. Lig temsilcisi Menemen Belediyespor'u 6-0 mağlup etti. Gençlerbirliği de konuk ettiği Spor Toto 2. Lig ekibi Amed Sportif Faaliyetler'i 6-0 ile geçerken, Osmanlıspor deplasmanda TFF 1. Lig ekibi Şanlıurfaspor'u 3-0 yendi.

Trabzonspor, Spor Toto 3. Lig takımı Kızılcabölükspor ile deplasmanda, Bursaspor ise Spor Toto 2. Lig temsilcisi Aydınspor 1923 ile iç sahada 1-1 berabere kaldı.

F Grubu'nda Medipol Başakşehir, D Grubu'nda Beşiktaş ve B Grubu'nda Çaykur Rizespor, bitime iki maç kala son 16 turuna yükselmeyi garantiledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. haftasında, gruplara göre alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

 

- A Grubu:

Kırklarelispor-Gaziantepspor: 0-4

Şanlıurfaspor-Osmanlıspor: 0-3

 Takım  G  B Av. 
 1. Osmanlıspor 3 4
 2. Şanlıurfaspor 3 0 1 9
 3. Gaziantepspor 5 6
 4. Kırklarelispor 13  -11 

 

- B Grubu:

Çaykur Rizespor-Sancaktepe Belediyespor: 4-1

İnegölspor-Kasımpaşa: 1-3

Takım  G  B Av. 
 1. Çaykur Rizespor 4 16  2 14  12 
 2. Kasımpaşa 3 0 1 9 10  -1 
 3. Sancaktepe Belediyespor 8 -4  3
 4. İnegölspor 13  -9  0

 

- C Grubu:

Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler: 6-0

Fenerbahçe-Menemen Belediyespor: 6-0

 Takım Av. 
 1. Gençlerbirliği 11  10 
 2. Fenerbahçe 9
 3. Menemen Belediyespor  11  -9 
 4. Amed Sportif Faaliyetler -7 

Not: Amed Sportif Faaliyetler ile Gençlerbirliği arasında 22 Aralık'ta yapılması planlanan 3. hafta maçı, Diyarbakır temsilcisinin kaptanı Şehmus Özer'in trafik kazasında hayatını kaybetmesinden dolayı ertelenmişti.

 

- D Grubu:

Beşiktaş-Boluspor: 2-0

Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor: 2-1

 Takım  O  G  B  M  A  Y  Av.
 1. Beşiktaş 10 
 2. Kayserispor
 3. Boluspor  -3 
 4. Darıca Gençlerbirliği -4 

 

- E Grubu:

Anagold 24 Erzincanspor-Elazığspor: 3-2

Tuzlaspor-Galatasaray: 3-2

 Takım Av. 
 1. Tuzlaspor
 2. Anagold 24 Erzincanspor
 3. Galatasaray
 4. Elazığspor -6 

 

- F Grubu:

Sivasspor-Yeni Amasyaspor: 3-1

Göztepe-Medipol Başakşehir: 0-2

 Takım O G B M A Y Av. P
 1. Medipol Başakşehir 11  12 
 2. Sivasspor
 3. Göztepe -3
 4. Yeni Amasyaspor -6 

 

- G Grubu:

Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor: 0-1

Bursaspor-Aydınspor 1923: 1-1

 Takım Av. 
 1. Ümraniyespor -1 
 2. Bursaspor
 3. Akhisar Belediyespor
 4. Aydınspor 1923 -1 

 

- H Grubu:

Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor: 3-0

Kızılcabölükspor-Trabzonspor: 1-1

 Takım Av. 
 1. Atiker Konyaspor
 2. Gümüşhanespor -1 
 3. Trabzonspor
 4. Kızılcabölükspor  0 11  -10  1

Etiketler

Galatasaray Bursaspor Gaziantepspor Fenerbahçe Çaykur Rizespor Gençlerbirliği Beşiktaş Akhisar Belediyespor Trabzonspor Osmanlıspor Sivasspor Kayserispor Şanlıurfaspor Medipol Başakşehir boluspor Bursa Türkiye Atiker Konyaspor Göztepe Elazığspor Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği Galatasaray Kız kaza deplasman spor Kız Kasımpaşa 24 Erzincanspor maç Sivas kaza Darıca Gençlerbirliği Gümüşhanespor Başakşehir Yeni Amasyaspor Spor Toto Aydınspor 1923 Amed Sportif Faaliyetler Menemen Belediyespor Bursaspor Beşiktaş Bursa spor maç puan Türkiye Kasımpaşa Ümraniyespor deplasman Trabzon puan gol