• Akhisar Belediyespor
  • Alanyaspor
  • Antalyaspor
  • Başakşehir
  • Beşiktaş
  • Bursaspor
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Gençlerbirliği
  • Göztepe
  • Kasımpaşa
  • Karabükspor
  • Kayserispor
  • Konyaspor
  • Osmanlıspor
  • Sivasspor
  • Trabzonspor
  • Yeni Malatyaspor

Kupada 5. ve 6. hafta programları belli oldu

Kupada 5. ve 6. hafta programları belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

 

17 Ocak Salı:

12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)

12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)

16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

18 Ocak Çarşamba:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)

14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

19 Ocak Perşembe:

13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

 

- 6. hafta

24 Ocak Salı:

12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)

14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)

16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

25 Ocak Çarşamba:

12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)

14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)

16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)

20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

26 Ocak Perşembe:

12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)

12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)

14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

Etiketler

Futbol Galatasaray Bursaspor Gaziantepspor Fenerbahçe Çaykur Rizespor Gençlerbirliği Beşiktaş Vodafone Arena Akhisar Belediyespor Trabzonspor Osmanlıspor Sivasspor Kayserispor Şanlıurfaspor Türkiye Futbol Federasyonu Medipol Başakşehir boluspor Bursa Türkiye Atiker Konyaspor 19 Mayıs Göztepe Elazığspor Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği Galatasaray açıklama Kız Stat spor açıklama Kız Kasımpaşa Ankara maç Sivas Darıca Gençlerbirliği Gümüşhanespor Başakşehir Yeni Amasyaspor Aydınspor 1923 Amed Sportif Faaliyetler Menemen Belediyespor Futbol Bursaspor Beşiktaş Bursa spor maç Türkiye Kasımpaşa Ümraniyespor Stat Fatih Terim Program Trabzon Vodafone Çin gol